Oznamy Fakulty prírodných vied

Grantový program E–Talent

Nadácia Tatra banky je tu pre všetkých, ktorí sa chcú stále zlepšovať, vzdelávať a v živote niečo dosiahnuť. Prostredníctvom programov a grantov našej Nadácie prinášame nové inšpiratívne stretnutia s výnimočnými ľuďmi, podporujeme najlepších študentov a vytvárame atraktívne príležitosti na zvyšovanie kvality vzdelania. Ak chcete na sebe pracovať a rozvíjať sa v tom, v čom ste naozaj dobrí, my vás veľmi radi podporíme.

Nadácia Tatra banky prostredníctvom programov a grantov dlhodobo pomáha zlepšovať kvalitu vzdelávania a na Slovensko prináša svetových vedeckých odborníkov.

Termín uzávierky grantového programu E–Talent sa rýchlo blíži  - 4.11.2016.

Nadácia Tatra banky grantovým programom E-Talent podporí aktívne skupiny zložené zo študentov všetkých troch stupňov štúdia, učiteľov a výskumných pracovníkov, ktorí sa venujú výskumu v odbore aplikovanej a priemyselnej informatiky. Podporíme výskumnú činnosť študentov v odbore aplikovanej a priemyselnej informatiky, ktorá bude nadväzovať na ich vzdelávací proces. Spolu s týmto listom Vám posielame aj grantové kritériá programu. Chceme Vás poprosiť, aby ste využili vaše komunikačné nástroje a upozornili na grantový program študentov z vašej školy (všetky potrebné informácie sa nachádzajú aj na našej webovej stránke www.nadaciatatrabanky.sk). Samozrejme, žiadateľom radi poskytneme aj individuálne konzultácie osobne, telefonicky alebo e-mailovou poštou.

S pozdravom,

Daniela Nagyová

Centrum pre filantropiu, n.o.
Partner Nadácie Tatra banky
Baštová 5, 811 03 Bratislava