Deň otvorených dverí na FPV UKF už 13. februára

Tradičný februárový celouniverzitný Deň otvorených dverí (DOD) UKF 2020 sa už blíži. Štvrtok 13. február môže byť zaujímavým a inšpiratívnym dňom pre mnohých maturantov, ale aj pre záujemcov o magisterské či doktorandské štúdium. Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre v tento deň pozýva do všetkých svojich priestorov na Triede Andreja Hlinku 1, Štefánikovej 67, Dražovskej 4, Hodžovej 1, Kraskovej 1, Nábrežie mládeže 91 a Slančíkovej 1. Od 8.30 h čaká na návštevníkov našej alma mater bohatý program. Budú si môcť prezrieť priestory univerzity, oboznámiť sa s jej štruktúrou, jednotlivými fakultami, katedrami, pracoviskami a aktivitami školy.
Príďte sa pozrieť na Fakultu prírodných vied, kde budete mať možnosť od 9.00 h možnosť vidieť prezentácie študijných programov a ďalších aktivít, ktoré naše pracoviská ponúkajú.

Záujemcovia si budú môcť pozrieť výučbové, výskumné, technologické i knižničné priestory fakulty spojené s odborným výkladom.

dod2 dod

Naše katedry a špecializované pracoviská si pripravili aj ďalšie zaujímavé podujatia, ktorými chcú osloviť potenciálnych študentov – ponúknu workshopy, prezentácie, diskusie, tvorivé dielne, náučné exkurzie, popularizačné a zážitkové aktivity, interaktívne praktické i odborné ukážky, výstavy, informačno-konzultačné stánky a mnoho iného.

Uchádzači o štúdium sa dozvedia aj dôležité informácie ohľadom podmienok a termínov prijímacieho konania na všetky formy štúdia, podávania prihlášok, oboznámia sa s možnosťami mobilitných programov a projektov v zahraničí, s ponukou rôznych študentských organizácií, či s uplatnením absolventov UKF na trhu práce. Nebudú chýbať ani informácie o podmienkach ubytovania v študentských domoch a aktivitách, ktoré spestrujú študentský život na našej univerzite.

dod3

Podrobný program Dňa otvorených dverí na UKF nájdete v na webe UKF, na Facebooku či Instagrame univerzity.

dod4 dod5

Text: Ing. Jana Černáková, R – Oddelenie médií
Ilustračné foto z DOD 2019: J. Č.

Nadchádzajúce udalosti

mar